Choď na obsah Choď na menu
 


2. 2. 2017

Má to ešte zmysel?

Hi everyone!

Po veľmi, veľmi, veľmi dlhej dobe... Nestíhala som, nemala som čas, bola som chorá a jednoducho a úprimne som ani nemala chuť do písania. Asi ma to už celkom omrzelo. Kedysi to vyzeralo takto:

Prídem domov, položím tašku do izby, umyjem si ruky, zuby, prezlečiem sa a idem napísať nejaký ten článok na blog.  Niekedy si aj pár článkov pre istotu predpíšem. Potom sa budem venovať iným aktivitám (cvičiť, robiť úlohy).

Teraz to vyzerá asi takto:

Prídem zničená domov, vyzlečiem sa, tašku dám do izby, umyjem sa... A potom hneď idem robiť úlohy, projekty a referáty. Na blog už jednoducho moc času nezostáva...

 

...

Preto sa vás jednoducho a úprimne pýtam...Má to ešte zmysel???

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Isto

Filip, 22. 10. 2017 21:41

Nie nemá

Re: Isto

Adminka, 22. 10. 2017 21:44

Filip drž hubu :))

Rosa, 19. 3. 2017 7:39

Na tvůj blog jsem klikla dnes náhodou a hned jak jsem ho uviděla vzpoměla jsem si, že tento blog je ten který Patři k těm nejlepšim a proto tě prosim nekonči

Nevzdávaj To!

Emtini, 12. 3. 2017 8:17

Ja to mám v podstate s mojím blogom úplne rovnako. No ja by som nekončila. Máš vážne skvelý blog, ktorý sa oplatí aby pokračoval a hlavne skvelý potenciál na písanie. Myslím, že to ľudia pochopia. Pridávaj články keď budeš mať čas alebo cez prázdniny. Vážne v blogovaní si skvelá a kvôli škole sa nevzdávaj koníčkov.